Nowa Komenda Chorągwi Mazowieckiej

561

24 czerwca 2023 r. w Płocku odbył się X Nadzwyczajny Zjazd Chorągwi Mazowieckiej ZHP.

W związku z rezygnacją złożoną przez druha hm. Cezarego Supła delegaci wybrali nowego Komendanta Chorągwi Mazowieckiej ZHP –

• hm. Michała Bagińskiego

oraz Komendę Chorągwi Mazowieckiej w składzie:

•  dh. Magdalena Nowak – Skarbnik Chorągwi,
  •  hm. Edyta Ręczkowska – Zastępca komendanta chorągwi ds. programu i pracy z kadrą,
  •  hm. Anna Habaj – Zastępca komendanta chorągwi ds. wsparcia hufców,
  •  hm. Piotr Rzeczkowski- Zastępca komendanta chorągwi ds. rozwoju specjalności,
  •  phm. Dariusz Piętka – Zastępca komendanta chorągwi ds. majątku.

W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele władz naczelnych: Naczelniczka ZHP – hm. Martyna Kowacka, Skarbnik ZHP – hm. Katarzyna Brzyska, Zastępca Naczelniczki – hm. Bartosz Bednarczyk, członkowie Rady Naczelnej ZHP – hm. Ilona Jaworska i hm. Tomasz Fliszkiewicz oraz członek Centralnej Komisji Rewizyjnej – hm. Stanisław Firlej.

Nowej Komendzie Chorągwi składamy gratulacje oraz życzymy powodzenia na nowym, harcerskim szlaku.