Chorągiew Mazowiecka ZHP

im. Władysława Broniewskiego

Mazowieckie przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju [Regulamin]

Z myślą o wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w Zlocie BŚP w Zakopanem Chorągiew Mazowiecka ZHP wspólnie z Hufcem ZHP Płock przygotowała alternatywną formę – Zlot Chorągwi Mazowieckiej ZHP, który odbędzie się w dniach 14-15 grudnia w Płocku. Na Mazowieckie przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju zapraszamy zuchy, harcerzy wędrowników i instruktorów z terenu chorągwi. Dwudniowy Zlot rozpocznie się w sobotę (14 grudnia) o godz. 15.00, a zakończy w niedzielę (15 grudnia) ok. godz. 19.00. W ramach Zlotu przewidziane jest mnóstwo atrakcji m.in. Rajd „Śladami Świętych”. Szczegóły w regulaminie. Zapraszamy do udziału!

Do pobrania:
Regulamin wraz z programem

Formularze zgłoszeń dla uczestników:
grupowe.zlotbsp.mazowiecka.zhp.pl
indywidualne.zlotbsp.mazowiecka.zhp.pl

Śledźcie też nasze wydarzenie na Facebooku