Kolejna edycja Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego

Organizatorzy Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego zapraszają na jego kolejną edycję. Już dziś warto zarezerwować sobie czas, bo takiego wydarzenia nie można przeoczyć. Tegoroczny rajd odbędzie się w dniach 14-16 czerwca, tradycyjnie na terenie kompleksu Las Radziejewski k. Żyrardowa.

Harcerski Rajd Radziejewski (HRR) to impreza o charakterze turystyczno-muzycznym dla wszystkich, którzy liczą na dobrą zabawę, ucieczkę z harcówki i harcerstwo w starym dobrym wydaniu. HRR skradnie serce wielbicielom turystyki, miłośnikom dobrej muzyki oraz poszukiwaczom nowych harcerskich przyjaźni.

Jak co roku na uczestników będzie czekać wiele atrakcji, w tym wyjątkowy koncert w sobotni wieczór. W tym roku w Harcerskiej Operze Leśnej zagra gwiazda piosenki turystycznej – Dom o Zielonych Progach.

Więcej informacji na stronie Rajdu: www.radziejewski.77mdh.pl lub na facebooku