Chorągiew Mazowiecka ZHP

im. Władysława Broniewskiego

Kolejna edycja Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego

Organizatorzy Harcerskiego Rajdu Radziejewskiego zapraszają na jego kolejną edycję. Już dziś warto zarezerwować sobie czas, bo takiego wydarzenia nie można przeoczyć. Tegoroczny rajd odbędzie się w dniach 14-16 czerwca, tradycyjnie na terenie kompleksu Las Radziejewski k. Żyrardowa.

Harcerski Rajd Radziejewski (HRR) to impreza o charakterze turystyczno-muzycznym dla wszystkich, którzy liczą na dobrą zabawę, ucieczkę z harcówki i harcerstwo w starym dobrym wydaniu. HRR skradnie serce wielbicielom turystyki, miłośnikom dobrej muzyki oraz poszukiwaczom nowych harcerskich przyjaźni.

Jak co roku na uczestników będzie czekać wiele atrakcji, w tym wyjątkowy koncert w sobotni wieczór. W tym roku w Harcerskiej Operze Leśnej zagra gwiazda piosenki turystycznej – Dom o Zielonych Progach.

Więcej informacji na stronie Rajdu: www.radziejewski.77mdh.pl lub na facebooku