Aktywacja kont @zhp.net.pl

Aby aktywować konto @zhp.net.pl wypełnij FORMULARZ

Wszyscy członkowie ZHP mają możliwość otrzymania darmowego konta @zhp.net.pl, które – poza tradycyjnym adresem e-mail – daje (również całkowicie bezpłatny) dostęp do szeregu programów w pakiecie Office365 firmy Microsoft. Są to m. in.:

Word – edytor tekstu

Excel – arkusz kalkulacyjny

PowerPoint – narzędzie do tworzenia prezentacji

OneNote – program do tworzenia i zarządzania notatkami

Formularze – program do tworzenia i zarządzania formularzami (w czym zawierają się formularze zgłoszeniowe)

Outlook – skrzynka mailowa

OneDrive – dysk internetowy w chmurze bez limitu pojemności

Oraz wiele innych użytecznych aplikacji działających online.

Warto dodać, że konta mailowe @zhp.net.pl stają się standardem w komunikacji wewnątrz naszej organizacji. Zazwyczaj są podstawową metodą wymiany informacji pomiędzy organizatorami a uczestnikami imprez organizowanych na każdym szczeblu ZHP.

Czas oczekiwania na otrzymanie konta po przesłaniu formularza to około 72 godziny – prosimy o cierpliwość w tej kwestii.

W sprawach innych związanych z kontem @zhp.net.pl prosimy o kontakt pod adresem aktywacja@mazowiecka.zhp.pl