Chorągiew Mazowiecka ZHP

im. Władysława Broniewskiego

Aktywacja kont @zhp.net.pl

Aby aktywować konto @zhp.net.pl wypełnij FORMULARZ

Każdy może mieć konto w zhp.net.pl! Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft Office 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl, otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Z Microsoft Office 365 w Polsce korzysta ponad milion użytkowników, a także kilka dużych organizacji pozarządowych, w tym Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka) oraz Caritas.

Serwery Microsoft Polska, na których przetwarzane są dane w ramach Office 365, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, m.in. mają ochronę przetwarzanych danych osobowych.

E-Mail osobisty w Office365 ułatwia:

Warto dodać, że konta mailowe @zhp.net.pl stają się standardem w komunikacji wewnątrz naszej organizacji. Zazwyczaj są podstawową metodą wymiany informacji pomiędzy organizatorami a uczestnikami imprez organizowanych na każdym szczeblu ZHP.

Czas oczekiwania na otrzymanie konta po przesłaniu formularza to około 72 godziny – prosimy o cierpliwość w tej kwestii.

W sprawach innych związanych z kontem @zhp.net.pl prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej aktywacja@mazowiecka.zhp.pl

Wszystkie wnioski przetwarzane są przez chorągwiany Zespół Wsparcia Technicznego.