Chorągiew Mazowiecka ZHP

im. Władysława Broniewskiego

Instruktor godny naśladowania

FORMULARZ ZGŁOSZENIA PRZEZ HUFIEC

„INSTRUKTORA GODNEGO NAŚLADOWANIA”

Chorągiew Mazowiecka ZHP po raz pierwszy organizuje Galę „Instruktor Godny Naśladowania”, której celem jest promowanie instruktorów z naszych środowisk harcerskich zasługujących na wyróżnienie za swoją służbę w minionym roku kalendarzowym. Osoba zgłaszana jest to instruktor charakterystyczny  w swoim środowisku, taki, który miał w minionym roku istotny, pozytywny wpływ na funkcjonowanie hufca lub w hufcu swoim działaniem doprowadził do jakiejś pozytywnej zmiany, wyróżnił się. Stał się ważnym elementem hufcowego życia, osobowością godną naśladowania nie tylko w swoim hufcu.

Hufiec tym samym prezentuje działanie tego instruktora w kontekście określonych, istotnych wydarzeń, przedsięwzięć, jakie miały miejsce w minionym roku. Stanowić to będzie tło dla wyróżnienia tego instruktora. Należy przy tym podkreślić, że osobą taką może być zarówno ktoś działający na co dzień w hufcu na poziomie drużyny, jak również instruktor, pracujący na rzecz całej społeczności danego hufca. Nie ma również ograniczeń wiekowych. Ważne jest to, aby jego dokonania miały pozytywny, ważny wpływ na hufiec lub jego część.

Na tegoroczną Galę zapraszamy 4 marca 2017 roku.

Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: joanna.banasiak@mazowiecka.zhp.pl w nieprzekraczalnym terminie do 11 lutego 2017 roku. Kontakt telefoniczny: 508-269-062.